• 23 Sie 2014

    Częściowe zachmurzenie 22°C 12°C

  • 24 Sie 2014

    Rain 16°C 7°C

24silesia.pl

A+ A A-

Od kilkunastu miesięcy na ulicach Katowic przybywa nielegalnych przewoźników, którzy podszywając się pod taksówki realizują przewóz osób.

Czytaj dalej...

KZK GOP wdraża program poboru opłat parkingowych, który realizowany będzie za pomocą automatów płatniczych - parkomatów. W urządzeniu będzie można zapłacić monetami lub kartą ŚKUP.

 

W mieście pracuje 75 osób odpowiedzialnych za pobieranie opłaty parkingowej
Czytaj dalej...

W ostatnią niedzielę czerwca baseballiści Rawy Katowice sukcesem zakończyli rozgrywki w grupie południowej 1 ligi. W pierwszym meczu szóstego turnieju 1 ligi pokonali Defenders Częstochowę 8:3. Zwycięstwo odniesione dzięki bardzo dobrej grze obronnej oraz wysoko wygranej pierwszej zmianie.

Czytaj dalej...

W dniach 7-8 czerwca 2014 w katowickim Spodku oraz terenach przyległych odbyła się po raz 11 jedna z większych wystaw motoryzacyjnych w regionie - Profi Auto Show 2014. Trzon wystawców stanowili producenci części samochodowych oraz wyposażenia warsztatów samochodowych.

Czytaj dalej...

W Katowicach przy ul. Staromiejskiej oraz Mielęckiego trwa jarmark francuski. Co ważne prawie wszystkie stragany faktycznie obsługują Francuzi i sprzedają przywiezione z Francji produkty.

Czytaj dalej...

Dnia 17-18 maja hala wystaw ExpoSilesia w Sosnowcu gościła dwie równoległe imprezy: "AutoMotoShow" oraz "Kocham dwa kółka". Obie imprezy były ze sobą połączone i stanowiska motocyklistów przeplatały się z samochodowymi.

Czytaj dalej...

W niedzielę w Katowicach na placu pod spodkiem odbyła się  impreza skierowana do osób niewidomych oraz niedowidzących. Osoby z dysfunkcjami wzroku miały tego dnia niecodzienną okazję doświadczyć prowadzenia samochodu.

Czytaj dalej...

W sobotę 10.09.2014 w budynku Altus w Katowicach odbył się bieg charytatywny "Schodami po schody". Impreza, której organizatorem był katowicki Caritas miała na celu zebranie pieniędzy na modernizację ośrodka św. Jacka mieszczącego się w Katowicach - Dębie. 

Czytaj dalej...

Dziś w Katowicach otwarty zostanie trzydniowy Europejski Kongres Gospodarczy 2014. W debatach i spotkaniach udział weźmie ok. 6 tysięcy gości z całej Europy, a blisko sto sesji poprowadzi kilkuset panelistów. Na uroczystości otwarcia obecny będzie min. premier Donald Tusk.

Czytaj dalej...

Na lotnisku Katowice Airport w Pyrzowicach dn. 07.04 o godzinie 18:00 odbyła się ewakuacja osób z terminalu B. Powodem była informacja o rzekomym podłożeniu bomby. Na miejscu była straż pożarna, policja oraz ambulans.

Czytaj dalej...
Portal informacyjny 24silesia.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logowanie lub Rejestracja

Zaloguj

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj