• 22 Lip 2014

    Częściowe zachmurzenie 24°C 16°C

  • 23 Lip 2014

    PM Thunderstorms 24°C 15°C

24silesia.pl

A+ A A-

KZK GOP wdraża program poboru opłat parkingowych, który realizowany będzie za pomocą automatów płatniczych - parkomatów. W urządzeniu będzie można zapłacić monetami lub kartą ŚKUP.

 

W mieście pracuje 75 osób odpowiedzialnych za pobieranie opłaty parkingowej
Czytaj dalej...

6 lipca 2014 odbyła się 4 Runda Samochodowych Mistrzostw Tychów o Puchar  Fiat Auto Poland.  Zawody po raz kolejny odbyły się na torze testowym Fiat Auto Poland (FAP) przy ul. Oświęcimskiej w Tychach.

Czytaj dalej...

W ostatnią niedzielę czerwca baseballiści Rawy Katowice sukcesem zakończyli rozgrywki w grupie południowej 1 ligi. W pierwszym meczu szóstego turnieju 1 ligi pokonali Defenders Częstochowę 8:3. Zwycięstwo odniesione dzięki bardzo dobrej grze obronnej oraz wysoko wygranej pierwszej zmianie.

Czytaj dalej...

W dniach 7-8 czerwca 2014 w katowickim Spodku oraz terenach przyległych odbyła się po raz 11 jedna z większych wystaw motoryzacyjnych w regionie - Profi Auto Show 2014. Trzon wystawców stanowili producenci części samochodowych oraz wyposażenia warsztatów samochodowych.

Czytaj dalej...

W Katowicach przy ul. Staromiejskiej oraz Mielęckiego trwa jarmark francuski. Co ważne prawie wszystkie stragany faktycznie obsługują Francuzi i sprzedają przywiezione z Francji produkty.

Czytaj dalej...

Dnia 17-18 maja hala wystaw ExpoSilesia w Sosnowcu gościła dwie równoległe imprezy: "AutoMotoShow" oraz "Kocham dwa kółka". Obie imprezy były ze sobą połączone i stanowiska motocyklistów przeplatały się z samochodowymi.

Czytaj dalej...

W niedzielę w Katowicach na placu pod spodkiem odbyła się  impreza skierowana do osób niewidomych oraz niedowidzących. Osoby z dysfunkcjami wzroku miały tego dnia niecodzienną okazję doświadczyć prowadzenia samochodu.

Czytaj dalej...

W sobotę 10.09.2014 w budynku Altus w Katowicach odbył się bieg charytatywny "Schodami po schody". Impreza, której organizatorem był katowicki Caritas miała na celu zebranie pieniędzy na modernizację ośrodka św. Jacka mieszczącego się w Katowicach - Dębie. 

Czytaj dalej...

Dziś w Katowicach otwarty zostanie trzydniowy Europejski Kongres Gospodarczy 2014. W debatach i spotkaniach udział weźmie ok. 6 tysięcy gości z całej Europy, a blisko sto sesji poprowadzi kilkuset panelistów. Na uroczystości otwarcia obecny będzie min. premier Donald Tusk.

Czytaj dalej...

Na lotnisku Katowice Airport w Pyrzowicach dn. 07.04 o godzinie 18:00 odbyła się ewakuacja osób z terminalu B. Powodem była informacja o rzekomym podłożeniu bomby. Na miejscu była straż pożarna, policja oraz ambulans.

Czytaj dalej...
Portal informacyjny 24silesia.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logowanie lub Rejestracja

Zaloguj

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj